počítadlo
Slovak Arabic Chinese (Simplified) Croatian Czech English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Norwegian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Turkish

nedeľa   21. júl   2024
Úvod  //  Drevostavby

Ponúkame:

 

Nízkoenergetické domy, pasívne domy, altánky, pergoly, carport, záhradné domčeky, prekrytia a prestrešenia z drevených konštrukcií. V ponuke máme aj typické a atypické profili výlučne z masívneho nelepeného dreva, s možnosťou vynikajúcej ponornej impregnácie pre konštrukciu drevodomov alebo sendvičových panelov.

 

pozrite si našu skvelú PREZENTÁCIU

 

Možnosti dodávaného reziva:

 

1. Čerstvé rezivo, pílene na mieru, podľa návrhu a požiadaviek staviteľa, alebo aj priamo zo skladu. Výhodou je rýchle dodanie a výborná cena, pri maximálnej kvalite dodávaného reziva. Nevýhodou je nutnost bezodkladnej montáže a dodatočného opracovania, zároveň je potreba odložiť impregnáciu a koncový náter po voľnom presušení materiálu priamo v konštrukcii a až po povrchovom dodatočnom brúsení alebo hobľovaní. /vhodné pre domácich kutilov/

 

2. Suché rezivo, pílené z nadmierou pre sušenie a hobľovanie, vychádzajúc z požiadaviek staviteľa, alebo aj priamo zo skladu. Výhodou je beztarostná drevostavba z už stabilizovaného a opracovaného dreva, ktoré môže mať podľa požiadaviek napr.: skosené hrany, hobľovaný povrch, bezfarebnú povrchovú impregnáciu BOROWOOD, konečnú úpravu farebným olejom, presné zrezanie aj pod uhľom a iné /podľa dohody/. Zákazník dostáva rezivo vo forme polotovaru, pripravené na priamu montáž, z neobmedzenou  dobou montáže pri vhodnom skladovaní. Nevýhodou je len vyšsia cena, ale adekvátna k množstvu rôznych typov opracovania pre dosiahnutie koncového efektu. / Vhodné pre profesionálov a ľudí ktorý chcú dosiahnuť najvyššiu kvalitu /

 

Po dohode je možné urobiť zákazníkovy aj návrh technického riešenia pre drevostavbu do 25m2, z 3D vizualizáciou a rozpisom reziva.

 

Vyrábame aj nelepený masívny nábytok, alebo Vám vyrobíme na objednávku podľa Vašej požiadavky záhradný nábytok na mieru. Skladom máme rôzne doplnky do interiéru z masívneho dreva, ručne opracované.

 

Pre bližšie info pozrite jednotlivé články záložky "Drevostavby".

 

Drevený domček omietnutý vo farbe rodinného domu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--
Logo
WCUT®je registrovaná ochranná známka a podlieha zákonu 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom. Jeho porušenie môže viesť k trestnoprávnemu postihu na základe zákona 300/2005 Z.z. podľa §283.

 

© 2012 WCUT®, všetky Tabuľky, Texty a informačné Články na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

© 2012 WCUT®, všetky Fotografie a Obrazové náhľady na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

 

S5 Box

Štatistika návštevnosti

1043226
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Úhrnom
113
126
3112
1035692
9656
10701
1043226

Vaša IP adresa: 3.226.72.194
Presný čas 20:44:12 21-07-2024