počítadlo
Slovak Arabic Chinese (Simplified) Croatian Czech English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Norwegian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Turkish

sobota   25. jún   2022
Úvod  //  Drevostavby  //  Záhradný nábytok

ZÁHRADNÝ NÁBYTOK

 

Vyrábame na mieru masívny záhradný nábytok s individuálnym prístupom pre Vašu záhradu, altánok a podobne. Dodávame buď formou polotovaru alebo na hotovo so všetkými fázami opracovania, spájania a ochrany. Ak si nevyberiete z našej ponuky, doneste si svoj náčrt, predstavu, rozmery a vypracujeme Vám podľa možností cenovú ponuku na mieru.

 

Povrchovú úpravu odporúčame dvoj fázovú s odstupom 2* 24 hodín. Prvá sa týka dlhodobej ochrany pred biologickými škodcami a druhá ochrany pred dažďom a poveternostnými podmienkami.

1.       Ochrana bezfarebným vodným roztokom BOROWOOD® –u na triedu ochrany III. /so zvýšeným stupňom ochrany/.

2.       Ochrana kolorovaným olejom IMPRANOL® v dvoch vrstvách 24 hodín po sebe.

 

Pozor!: Ochrana olejmi je najmodernejší a najšetrnejší prístup k ochrane dreva, olej hlboko vsakuje, odpudzuje vodu a prekliate ľahko sa obnovuje, na rozdiel od lazúr, ktoré sa šúpu a treba ich pred obnovovacím náterom brúsiť.

 

Odporúčanou drevinou pre nekrytý exteriér je kvôli životnosti smrekovec alebo dub, u krytého sa dá použiť aj smrek.

 

Veľkoplošné kvetináče na mieru z červeného smreku a nerezového spojovacieho materiálu:

/majiteľ požadoval zdvihnutie výšky sadby o cca 40cm pre pohodlnejšie obrábanie záhonu/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

--
Logo
WCUT®je registrovaná ochranná známka a podlieha zákonu 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom. Jeho porušenie môže viesť k trestnoprávnemu postihu na základe zákona 300/2005 Z.z. podľa §283.

 

© 2012 WCUT®, všetky Tabuľky, Texty a informačné Články na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

© 2012 WCUT®, všetky Fotografie a Obrazové náhľady na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

 

S5 Box

Štatistika návštevnosti

829550
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Úhrnom
62
140
883
827576
3728
4444
829550

Vaša IP adresa: 44.201.96.43
Presný čas 15:52:39 25-06-2022