počítadlo
Slovak Arabic Chinese (Simplified) Croatian Czech English Finnish French German Greek Hebrew Hungarian Italian Japanese Norwegian Polish Portuguese Russian Spanish Swedish Turkish

nedeľa   21. júl   2024
Úvod  //  Cenník  //  Služby  //  NOVOSTAVBY REKONŠTRUKCIA MODERNIZÁCIA

NOVOSTAVBA REKONŠTRUKCIA MODERNIZÁCIA

 

Už po druhý krát v tomto roku sme sa zúčastnili odborného seminár a na tému „Novostavba Rekonštrukcia Modernizácia“ , ktorý bol organizovaný firmou A-SICE v kongresových priestoroch firmy DOPRASTAV.

Seminár priniesol nové poznatky pre zúčastnených hostí z radov laickej ale hlavne odbornej verejnosti špecializovanej na stavebný priemysel. Pre nás to znamenalo množstvo nových kontaktov a výmenu informácii, ktoré úzko súvisia s aplikáciami a použitím drevených masívnych materiálov s účelom skvalitniť našu prácu a našim zákazníkom priniesť len to najlepšie, čo na poli drevospracujúceho priemyslu vo vzťahu k stavebníctvu momentálne je. Našim partnerom a potenciálne novým zákazníkom sme odprezentovali výhody použitia kvalitného reziva v stavebnom priemysle, možnosťou návrhu krovov v 3D zobrazení, v kvalite biocídnej ochrany dreva aplikovanej našou firmou a aj možnosťami našich jedinečných kondenzačných sušiarňach.

 

SIBIRSKY SMREKOVEC

Predstavili sme aj novinku z roku 2012 a tou je Sibírsky smrekovec v aplikáciách odvetraných fasáddrevených exteriérových terás.

Upriamili sme pozornosť ne jeho legendárnu kvalitu v spojení s odolnosťou voči mrazovým cyklom a jeho skutočne dlhodobú fyzickú životnosť /40-60rokov/ pri použití v exteriéry ďaleko prekračujúcu aj jeho morálnu životnosť /15-30rokov/.

 

 

 

Prezentačné dni dopadli v rámci našich predstáv a naplnili naše očakávania v okruhu dodávateľsko - odberateľských vzťahov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolektív spoločnosti WCUT® ARSITA s.r.o.

 

--

Logo WCUT®je registrovaná ochranná známka a podlieha zákonu 618/2003 Z.z. o autorskom práve a právach súvisiacich s autorským právom. Jeho porušenie môže viesť k trestnoprávnemu postihu na základe zákona 300/2005 Z.z. podľa §283.

 

© 2012 WCUT®, všetky Tabuľky, Texty a informačné Články na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

© 2012 WCUT®, všetky Fotografie a Obrazové náhľady na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich kopírovanie, neautorizované šírenie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva SR a EU.

S5 Box

Štatistika návštevnosti

1043230
Dnes
Včera
Tento týždeň
Minulý týždeň
Tento mesiac
Minulý mesiac
Úhrnom
117
126
3116
1035692
9660
10701
1043230

Vaša IP adresa: 3.226.72.194
Presný čas 22:35:36 21-07-2024